Apt 37 Novo Studio C Vaga Prox Av Paulista, Academia
| Wi-Fi | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci |
| Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Ulokowany w dzielnicy Consolação w São Paulo Ape37 Novo Studio C Vaga Prox Av Paulista Academia São Paulo oferuje zakwaterowanie 1 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Museu de Arte de São Paulo. 1-pokojowy apartament może pomieścić do 4 osób.
Teatro Commune leży w odległości około 600 m, a Sala koncertowa Sala São Paulo jest w 2 km od apartamentu o powierzchni 30 m². Ze względu na pierwszorzędną lokalizację Ape37 Novo Studio C Vaga Prox Av Paulista Academia, Estacionamento Dia Brasil znajduje się w tylko 300 metrach. Avenida Paulista leży w odległości 20-minutowego spaceru.
W tym apartamencie zaprojektowano 1 łazienkę. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka.
Obiekt noclegowy jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie. Obiekt leży niedaleko od stacji metra Higienópolis-Mackenzie.
- Lokalne atrakcje
- Avenida Paulista1,3 km
- MAM - Modern Art Museum3,9 km
- Estadio Palestra Italia3,5 km
- Edifício Itália1,6 km
- Museu de Arte de São Paulo (MASP)1 km
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion4 km
- Parque do Ibirapuera1,9 km
- Lotniska
- Lotnisko Congonhas11 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Julio Prestes2,7 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
- Winda
Opcje wyżywienia
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Centrum fitness
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Przebieralnia
- Meble ogrodowe
- Stół
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apt 37 Novo Studio C Vaga Prox Av Paulista, Academia obejmuje kuchnię?
Tak, Apt 37 Novo Studio C Vaga Prox Av Paulista, Academia wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę, przybory kuchenne i szklane naczynia. - ❓
Ilu gości pomieści Apt 37 Novo Studio C Vaga Prox Av Paulista, Academia?
W Apt 37 Novo Studio C Vaga Prox Av Paulista, Academia może zostać zakwaterowanych maksymalnie 3 gości. - ❓
Czy w Apt 37 Novo Studio C Vaga Prox Av Paulista, Academia jest pralnia?
Apt 37 Novo Studio C Vaga Prox Av Paulista, Academia oferuje pralkę. - ❓
Czy w tym apartamencie jest dostępne miejsce do pracy?
Goście tego apartamentu mogą korzystać z obszaru roboczy.